Jednym z filarów Enetecs Academy jest wiara w międzypokoleniową współpracę – również, a może przede wszystkim  – podczas procesów rekrutacyjnych.

Wiemy, że praca nad projektami wymaga połączenia dwóch rzeczy – doświadczenia oraz nowego podejścia do pojawiających się problemów. Właśnie dlatego w naszym zespole znajdziecie przedstawicieli wielu pokoleń i generacji – tylko dzięki takiemu działaniu możemy działać nieszablonowo i traktować każdy projekt w sposób indywidualny.

Jako młody zespół, który nie chce zapominać o swoich początkach, wiemy też jak trudne jest poszukiwanie swojej pierwszej pracy. Stres, ciągłe oczekiwanie na zwrotny telefon i nerwowe poprawianie CV – my też przez to przeszliśmy. I tak jak Wy – w pewnym momencie straciliśmy już wiarę w to czy cokolwiek umiemy.

I tutaj pojawiamy się my, informując, że stanowisko Asystenta inżyniera jest otwarte dla ludzi tuż po studiach. Wierzymy, że kluczem jest chęć nauki i rozwoju swoich umiejętności. Jeśli jesteś na to gotowy – zapraszamy.

Ps. Dla wielu osób praca w #EnetecsTeam jest pierwszą pracą w życiu. I wiecie co? Zostaliśmy tu na dłużej.

aktualne oferty pracy

Prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska: 

zalety pracy z nami

Pracując z nami masz szansę pracować na najbardziej prestiżowych budowach, poznać najlepsze międzynarodowe praktyki i standardy, a także, co ważne – ludzi za nimi stojących. Razem z nami współpracujesz z najlepszymi i masz dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Razem z nami zmieniasz świat na (chociaż minimalnie) lepsze. Projektujemy obiekty, które nie tylko pozwalają wierzyć w wizję stabilności energetycznej, ale również walczą o dbałość o środowisko naturalne.  Angażujemy się w rozwój Zakładów Termicznego Przekształcania Odpadów. 

 

jak aplikować

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem pracy, wypełnij formularz aplikacyjny i załącz swoje CV (w formacie pdf). Zajmiemy się resztą.

w jaki sposób przebiega proces rekrutacji

nasza rekrutacja przebiega w 3 etapach:

etap 1

rozmowa zapoznawcza – opowiedz nam o swoim doświadczeniu, posiadanej wiedzy i oczekiwaniach

etap 2

rozmowa techniczna – tutaj w sposób praktyczny sprawdzimy Twoje umiejętności

etap 3

etap finalny, przeznaczony dla tych, którzy nie mają sobie równych – omówimy warunki współpracy i podpiszemy umowę 

szanujemy Ciebie i Twój cenny czas

Dlatego większość procesu rekrutacyjnego przebiega zdalnie z zastosowaniem narzędzi telekonferencyjnych. Dopiero na ostatnim etapie zapraszamy Cię do naszego biura, również po to, żebyś się przekonał, w jakich warunkach pracujemy zanim podpiszemy umowę.

Enetecs
engineering technologies

NIP 6832105801
KRS 0000791839
REGON 383681032

Enetecs sp. z o.o. spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy: PLN 5.000  

PLN 88 1050 1445 1000 0090 3218 0524
EUR 66 1050 1445 1000 0090 3218 0532
GBP 32 1050 1445 1000 0090 8090 0849
SWIFT/BIC INGBPLPW

formularz kontaktowy
Enetecs © 2020   |   Design and coding by Brandobry

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Dokumentacji Technicznej