o enetecs

kim jesteśmy

Tworzymy inżynieryjne biuro projektowe specjalizujące się w projektach elektrycznych oraz AKPiA dla przemysłu i energetyki.

Naszą drogę do sukcesu budujemy w oparciu o zespół trzydziestu profesjonalnych inżynierów posiadających bogate doświadczenie w branży oraz umiejętności budowane latami poprzez praktyczne działanie. W biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa wykorzystujemy najnowsze technologie i niekonwencyjne sposoby rozwiązywania problemów, spełniając spersonalizowane oczekiwania każdego klienta.  

Dopasowując projekty do lokalnych przepisów i norm, otwieramy się na międzynarodowe środowisko, by dostarczać gotowe rozwiązania w dowolne miejsce na Ziemi. W codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem i poczuciem odpowiedzialności, nie tylko w stosunku do klienta, ale również w odniesieniu do środowiska naturalnego.

Naszym priorytetem jest kreowanie przyjaznego i elastycznego środowiska pracy, otwartego na stały rozwój pracowników.

Jeżeli chcesz poznać nas bliżej – zapraszamy do kontaktu! Chętnie opowiemy Ci więcej.

prezentacja

Odtwórz wideo

wartości

zaufanie

W Enetecs pamiętamy, że projekty nie są realizowane indywidualnie. By osiągnąć w zespole jak najlepsze rezultaty musisz darzyć zaufaniem swoich współpracowników. Atmosfera w naszym biurze jest jednak na tyle przyjazna, że komunikacja jest zawsze komfortowa.

świadomość

Podstawa to wiara w swoje umiejętności oraz świadomość, że terminowe realizowanie projektów wiążę się z koniecznością ciągłego rozwoju i nauki. Dzięki determinacji, wspólnie możemy osiągnąć więcej.

kreatywność

Twoje nieszablonowe podejście do problemu, to nasza możliwość efektywniejszego dotarcia do różnych klientów. Respektujemy Twoje indywidualne potrzeby, tak jak Ty powinieneś zrozumieć charakterystyczne cechy każdego projektu.

misja

Za główną misję marki uważamy wsparcie każdego klienta w podejmowanych przez nich projektach. Dążymy do realizacji każdego zadania, w oparciu o profesjonalizm, doświadczenie i intuicje budowane latami i pozwalające odpowiadać na problemy w sposób nieszablonowy. 

 

 

 

wizja

Wizją marki Enetecs jest wejście w segment specjalistycznych projektów przemysłowych wymagających doświadczenia, kreatywności i umiejętności korzystania z najnowszych technologii.     

Przewagą konkurencyjną firmy jest dynamiczny zespół o wieloletnim doświadczeniu inżynierskim nabywanym w czasie realizacji dużych, międzynarodowych projektów zarówno w biurze projektowym, jak i na budowie; zespół nowocześnie zorganizowany i zinformatyzowany, kierowany przez doświadczonych managerów oraz korzystający z najnowszych technologii.

eatywność (5)

w czym się specjalizujemy

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy szereg projektów na całym świecie. Poznaj branże, w których aktywnie działamy:

  • Energetyka odnawialna
  • Termiczne przekształcanie odpadów
  • Energetyka zawodowa
  • Energetyka jądrowa

 

działamy globalnie

W Enetecs zarządzamy procesem inżynierskim od podstaw. Pozostajemy elastyczni wobec lokalnych przepisów i standardów.

Bez względu na to, gdzie się znajdujesz możesz liczyć na nasze wsparcie w budowaniu sukcesu Twojego projektu.

eatywność (2)

chcesz dołączyć do naszej społeczności?

enetecs w liczbach

zrealizowanych projektów
0 +

Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma dwóch takich samych projektów. Myślimy niestandardowo i oferujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.  

lat doświadczenia
0

Przez ponad 20 lat optymalizowaliśmy koszty projektów i realizacji dzięki bezbłędnemu inżynieringowi, niestandardowemu podejściu i najnowszym technologiom.

doświadczonych inżynierów
0

Nasz zespół jest naszą największą przewagą. Zrealizowaliśmy wiele dużych międzynarodowych projektów zarówno z perspektywy biura jak i budowy, co pozwoliło nam tym lepiej poznać potrzeby naszych klientów.   

projektujemy w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie

pracujemy dla najlepszych

współpracujemy z najlepszymi

Enetecs
engineering technologies

NIP 6832105801
KRS 0000791839
REGON 383681032

Enetecs sp. z o.o. spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy: PLN 5.000  

PLN 88 1050 1445 1000 0090 3218 0524
EUR 66 1050 1445 1000 0090 3218 0532
GBP 32 1050 1445 1000 0090 8090 0849
SWIFT/BIC INGBPLPW

formularz kontaktowy
Enetecs © 2020   |   Design and coding by Brandobry